Menu Zamknij

KARNETOWICZU, ODBIERZ DARMOWY DOSTĘP DO TRANSMISJI!

W związku z decyzją o wznowieniu rozgrywek piłkarskiej 2. Ligi, a także obowiązującym do 19 czerwca zakazie organizowania spotkań z udziałem kibiców, chcielibyśmy zaoferować wszystkim posiadaczom karnetów na rundę wiosenną darmowe kody dostępu do transmisji PPV na dwa najbliższe spotkania Olimpii rozgrywane na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8.

Każda osoba posiadająca ważny karnet może odebrać darmowy dostęp do dwóch najbliższych domowych meczów Olimpii Elbląg (07.06 vs Resovia Rzeszów oraz 17.06 vs Gryf Wejherowo) w rundzie wiosennej, transmitowanych na platformie www.TVCOM.pl.

Jak otrzymać kod dostępu?

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl w tytule wpisując „KARNET – TVCOM”;
  2. W treści maila zamieść niezbędne dla nas informacje: Imię i nazwisko, numer karnetu (znajduje się obok kodu kreskowego), a także nazwę twojego loginu na platformie TVCOM.pl wraz z adresem e-mail, który został użyty podczas zakładania konta. W jaki sposób je utworzyć dowiesz się klikając tutaj.

Na wasze wiadomości czekamy do 5 czerwca (piątek).

Korzystając z okazji informujemy, że rozgrywane 27 czerwca (godzina 16:00) spotkanie przeciwko KP Błękitni Stargard (28. kolejka) będzie mogło odbyć się z udziałem kibiców, przy zachowaniu 25% pojemności stadionu. Oznacza to, że wszyscy posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zajęcia miejsc na trybunach. Dla pozostałych kibiców pula 500 biletów będzie dostępna tylko w sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy biletowej www.bilet.pax.pl. O uruchomieniu sprzedaży będziemy informować 22 czerwca (poniedziałek).

AKTUALIZACJA: Problem z wysłaniem wiadomości na adres bilet@zksolimpia.pl został naprawiony. Uprzejmie prosimy także o dostarczanie potrzebnych nam danych na wyżej wspomniany adres w „trybie przyśpieszonym” (do czwartku 23:59). Z góry dziękujemy!