Menu Zamknij

KRASA ZAWODNIKIEM RESOVII

fot. Olimpia Elbląg (Marek Lewski)

Klaudiusz Krasa kończy swoją przygodę przy Agrykola 8 i od 1 stycznia 2022 roku stanie się zawodnikiem pierwszoligowej Resovii Rzeszów. Środkowy pomocnik nie zdecydował się przedłużyć kontraktu wygasającego 31 grudnia i przenosi się na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Chciałbym podziękować wszystkim kibicom Olimpii Elbląg za te lepsze, jak i gorsze momenty. Moim kolegom z szatni za to, że mogłem spędzać z nimi czas, a przy okazji się rozwijać. Całemu sztabowi, jak i wszystkim pracownikom w klubie, życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że na wiosnę Olimpia będzie piąć się w górę tabeli, ponieważ zasługuje na coś więcej niż 2. liga. Będę naprawdę dobrze wspominał te 4 lata w Elblągu, gdyż to właśnie tutaj tak naprawdę się wychowałem. Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Nie mówię do widzenia, tylko do zobaczenia. Było-będzie-jest!

Klaudiusz, my także chcielibyśmy serdecznie podziękować za Twoje boiskowe poświęcenie, którym wykazywałeś się w każdym z 82 oficjalnych spotkań. Przed Tobą nowe, ale także trudne wyzwanie, jednak mając na uwadze Twój wciąż postępujący rozwój, jesteśmy przekonani, że Twoja kariera dopiero teraz zacznie nabierać prawdziwego rozpędu. Będziemy bacznie spoglądać na Twoje poczynania i trzymać za Ciebie kciuki!

Szkoda, że Klaudiusz odchodzi. Dziękuję za wiele lat pięknego rozwoju i kształtowania silnego charakteru, jednak następuje taki moment w życiu piłkarza, że musi podejmować trudne decyzje o zmianach, aby móc jeszcze bardziej się rozwinąć. Wiemy, że to dla Ciebie szansa i nie możemy blokować Twojego progresu. Trzymamy kciuki i będziemy śledzić Twój postęp sportowy. Obyś zawitał na salonach Ekstraklasy w swojej piłkarskiej karierze.

– powiedział Prezes Paweł Guminiak.

Wiemy, że podziękowania w kierunku Klaudiusza mogłyby być zdecydowanie dłuższe i ładniejsze, ale z każdym kolejnym zdaniem, robi się coraz bardziej żal. Wszyscy doskonale wiedzą, za co należy Klaudiuszowi podziękować i jak wiele wniósł do zespołu Olimpii. Trzymaj się Krasik!