Menu Zamknij

LEGIA WYRAŹNIE LEPSZA (CLJ U-15)

Trwa seria porażek w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W meczu 3. kolejki młodzi Olimpijczycy wybrali się do Książenic, by na terenie Legia Training Center rozegrać ligowy pojedynek z klubem ze stolicy.

Jeden z najlepszych zespołów w kraju w roczniku 2006 pokazał swoją klasę, szybko strzelone 3 bramki (2 po rzutach różnych) ustawiły spotkanie i bardzo trudno było nam zagrozić bramce Legii. W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej, zmiany przyniosły oczekiwane efekty, stworzyliśmy 5 sytuacji bramkowych z czego udało się zdobyć 2 bramki. Szkoda straconych kilku bramek po naszych nie wymuszonych błędach. Po planowanych, ale nie udanych wszystkich wzmocnieniach zespołu widać jak dużo i ciężko musimy pracować żeby grać na podobnym poziomie co zespół Legii. Oczywiście było kilka pozytywów, które potwierdzają dobry kierunek pracy akademii.

– podsumował trener Sebastian Cierlicki.


3. kolejka, Centralna Liga Juniorów U-15

Legia Warszawa 10:2 ZKS Olimpia Elbląg

Bramki dla Olimpii:
8:1 – Adrian Roszak (55min)
10:2 – Mateusz Szablak (80min)

>> PEŁNA RELACJA TUTAJ <<


Następny mecz Olimpijczycy rozegrają na własnym stadionie przeciwko wiceliderowi Escoli Varsovia.  Początek spotkania w sobotę (5 września) o godzinie 14:00 na boisku przy ul. Moniuszki 29.