Menu Zamknij

LIFECLINICA GRA Z OLIMPIĄ

Nowa runda niesie ze sobą kilka nowości. Miło jest nam poinformować Państwa o nawiązaniu współpracy z Elbląskim Centrum Medycznym Lifeclinica – największą i najbardziej nowoczesną placówką medyczną w Polsce północno-wschodniej.

Wraz z dniem zawarcia porozumienia z Lifeclinica piłkarze Olimpii Elbląg będą podlegać opiece najlepszej placówki medycznej w Elblągu, która w swojej ofercie posiada m.in. 70 specjalistów z wielu dziedzin medycznych. Ich centrum rehabilitacji to 400 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie pacjenci wracają do pełni zdrowia po urazach i kontuzjach w bardzo komfortowych warunkach. Centrum Medyczne posiada także bardzo szeroką ofertę diagnostyczną, a ich sprzęt obsługuje dwie nowoczesne poradnie USG, a także EMG/EEG/ENG. Oprócz tego Lifeclinica zapewnia swoim klientom usługę Podstawowej Opieki Zdrowotnej z kontraktem z NFZ.

O pełnej ofercie, promocjach, usługach i szczegółach działania Elbląskiego Centrum Medycznego dowiedzie się Państwo po kliknięciu tutaj.


W szeregach Klubu doszło jeszcze do kilku innych zmian. O zapobieganie urazów, masaże i inne obowiązki fizjoterapeuty odpowiada teraz Katarzyna Barbarowicz, która zastąpiła na tym stanowisku Krzysztofa Garczarczyka. „Panu Fizjo” dziękujemy za fachową i miłą współpracę oraz mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać przy okazji meczów na A8.

Ponadto funkcję lekarza zespołu sprawować będzie lek. med. Lubomir Czujko, specjalista z zakresu medycyny sportowej i licencjonowany lekarz PZPN, w przeszłości pracujący z EKS Start Elbląg (piłka ręczna), a także PBS Bank Ciarko Sanok (hokej na lodzie). Pan Lubomir jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Lwowie o profilu piłkarskim oraz Akademii Medycznej w Tarnopolu.

Gorąco witamy w Klubie wszystkie nowe twarze i mamy nadzieję, że w ten sposób otwieramy wspólny, nowy, emocjonujący rozdział w naszym życiu!