Menu Zamknij

Mecze z Chojniczanką i Kotwicą w TVP!

11 listopada (sobota) o godzinie 16:15 zmierzymy się na A8 z Chojniczanką Chojnice. 25 listopada do Elbląga przyjedzie Kotwica Kołobrzeg. „Opakowaniem” obu spotkań i transmisją na żywo ze spotkania zajmie się Telewizja Polska S.A

Agrykola 8 już niejednokrotnie gościła Telewizję Polską i dzięki niej udało się skumulować przed ekranami odbiorników prawie milion użytkowników. W sezonie 2021/2022 (30 sierpnia 2021) podczas meczu z Motorem Lublin średnia oglądalność wynosiła blisko 90 tysięcy! W minionych rozgrywkach na antenie TVP Sport transmitowany był hitowy pojedynek ze Stomilem Olsztyn, wygrany aż 4:0 czy mecz z liderem tabeli – Kotwicą Kołobrzeg wygrany 2:0. Oba te mecze wywołały zarówno przed telewizorami jak i na stadionie masę emocji!

Teraz doskonała okazja na zareklamowanie usług Twojej firmy na bandach LED, które podczas zawodów będą ozdabiały Stadion Miejski w Elblągu, trafiając do setek tysięcy odbiorców w całym kraju i na świecie. Poza samą transmisją w telewizji podczas której reklamy będą eksponowane warto wspomnieć również o fotorelacjach z meczu, która również może uwiecznić Państwa reklamę budując jej zasięgi w sieci.

Bandy LED umożliwiają wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Chętnych nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

  • klub@zksolimpia.pl

Termin zamknięcia listy reklam, które zostaną wyemitowane podczas tych spootkań mija:

Dla meczu z Chojniczanką: wtorek 7 listopada

Dla meczu z Kotwicą: wtorek 21 listopada

Do tego czasu musimy przekazać osobom odpowiedzialnym za transmisje komplet reklam i dokumentację z nimi związaną. Czasu jest mało, warto zatem się śpieszyć i zadbać o ekspozycje swojej marki w telewizji publicznej!