Menu Zamknij

MINĄŁ TYDZIEŃ ZBIÓRKI

W niedzielę 29 marca poinformowaliśmy Was o otwarciu dwóch wirtualnych zbiórek, mających na celu pomóc całej Olimpii Elbląg w tych ciężkich dla całego świata sportu chwilach. Spójrzmy wspólnie, co na ten moment udało się Wam osiągnąć.

 

WSPARCIE PIERWSZEGO ZESPOŁU

Pierwsza zrzutka przyciągnęła uwagę 36 osób, które na ten moment łącznie uzbierały kwotę 2356 złotych. W tym gronie znalazło się 20 wpłacających, którzy w zamian za okazaną pomoc zostaną obdarowani przez Klub pamiątkowymi gadżetami. Dotychczas największą wpłatę otrzymaliśmy od jednego z kibiców mieszkających na co dzień w Wielkiej Brytanii, który zasilił konto zrzutki kwotą 500 złotych. Bardzo dziękujemy!

WSPARCIE AKADEMII

W tym momencie na rzecz Akademii ZKS Olimpia Elbląg przekazaliście 1480 złotych, a zainteresowanie zrzutką wykazało 14 osób. Ponownie swoją hojnością obdarzył nas sympatyk ze Zjednoczonego Królestwa, który jako formę nagrody wybrał wyjazd na mecz lub turniej z jedną z grup młodzieżowych, w roli członka sztabu szkoleniowego. Do zobaczenia, miejmy nadzieję, już niedługo!

 

Korzystając z okazji informujemy, że upominki możecie Państwo odbierać w siedzibie klubu przy ul. Agrykola 8, uprzedzając wcześniej drogą mailową o chęci odbioru osobistego oraz podając datę i godzinę przybycia. W przypadku braku możliwości odbioru osobistego, przypominamy o koniecznym podaniu adresu wysyłki oraz informacji na temat wybranego gadżetu. W tym celu zapraszamy do kontaktu pod adresem promocja@zksolimpia.pl.

Dziękujemy za dotychczasowy wkład w walkę o przyszłość żółto-biało-niebieskich barw. To dopiero początek drogi, ale dzięki Waszemu wsparciu wiemy, że nie jesteśmy sami i mamy na kogo liczyć. Dziękujemy.