Menu Zamknij

NOWE CENY BILETÓW I KARNETÓW

Poznaliśmy daty i godziny rozgrywania zawodów przy A8 podczas zbliżającej się rundy, zatem najwyższa już pora odkryć kolejne karty. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cenami biletów i karnetów.

W tej rundzie czeka nas minimum 7 emocjonujących spotkań, a pierwszym będzie rywalizacja z GKS-em Katowice w sobotę 7 marca o godzinie 17:00. Informujemy, że te wydarzenie będzie miało charakter imprezy masowej podwyższonego ryzyka i spodziewamy się przybycia bardzo licznej grupy kibiców GieKSy, dlatego też gorąco zachęcamy do nabywania biletów już teraz!

W dniach 24-28.02 (od poniedziałku do piątku) kasy w budynku klubu czynne w godzinach 10:00-18:00.

Klub informuje także o możliwości zamknięcia trybuny „ŁUK” na czas rozgrywania meczów z Gryfem Wejherowo, Błękitnymi Stargard, Pogonią Siedlce, Skrą Częstochowa oraz Legionovią Legionowo. Na tę decyzję wpłynęło kilka czynników głównie opierających się na niskiej frekwencji z rundy jesiennej, co za tym idzie minusowych kosztach organizacji spotkania, a także chęci kibiców przeniesienia się na trybunę zadaszoną. Wobec tego powstał pomysł skomponowania nowego typu karnetu „ŁUK+PROSTA”, który gwarantuje miejsce tylko na trybunie ŁUK na mecze z GKS-em i Resovią, a potem zostaje przypisany na sektor A1.

Ponadto każdy kibic, który zdecyduje się na zakup karnetu otrzymuje do wyboru jeden, dwa lub trzy darmowe gadżety upamiętniające obchody 75-lecia istnienia Olimpii Elbląg. Ilość ich zależna jest od rodzaju nabytego karnetu. Każdy kolejny, dodatkowy upominek będzie wiązał się z kosztem w formie cegiełki.

*Każdy zawodnik Akademii Olimpii Elbląg otrzymuje jedną darmową wejściówkę, która upoważnia go do wejścia na każde spotkanie pod nadzorem opiekuna prawnego. Po odbiór wejściówek zapraszamy do Biura Akademii przy ul. Moniuszki 29 w godzinach 16:30-19:00 (z wyłączeniem wtorku).