Menu Zamknij

AP POLONIA 2018 PASŁĘK PARTNEREM OLIMPII

Kolejny klub z regionu dołącza do grona partnerów Olimpii Elbląg. Od dzisiaj AP Polonia 2018 Pasłęk staje się oficjalnym klubem partnerskim Związkowego Klubu Sportowego Olimpia Elbląg. Witamy na pokładzie!


Główne założenia umowy:

  • Trenerzy AP Polonia 2018 Pasłęk mają możliwość brania udziału w stażach szkoleniowych i obserwacjach działania Akademii oraz zespołu seniorów Olimpii Elbląg;
  • Najzdolniejsza młodzież będzie otrzymywała zaproszenia na zajęcia treningowe, testy motoryczne, gry kontrolne oraz turnieje towarzyskie z udziałem Olimpii Elbląg;
  • Obydwie strony będą wspólnie decydowały o przejściu najbardziej wyróżniających się zawodników pomiędzy Klubami;
  • Po zakończeniu przez zawodników szkolenia w kategorii Młodzika, najzdolniejsi zawodnicy AP Polonia 2018 Pasłęk będą kierowani do Akademii ZKS Olimpia Elbląg.

Pragniemy jeszcze raz gorąco powitać w gronie partnerów Akademię Piłkarską Polonia 2018 Pasłęk. Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca będzie w przyszłości owocna i korzystna dla obu stron.

 

Zachęcamy także do współpracy pozostałe Kluby i Akademie z regionu Warmińsko-Mazurskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem partnerstwa z Olimpią Elbląg, zapraszamy do kontaktu:

klub@zksolimpia.pl
koordynator@zksolimpia.pl