Menu Zamknij

Oddaj krew, zgarnij bilet!

Olimpijczycy! Wiemy, że płynie w Waszych żyłach żółto-biało-niebieska krew! Wiemy również jaka jest istotna podczas ratowania ludzkiego życia! Zachęcamy Was do włączenia się w akcję zbiórki krwi, która odbędzie się już jutro!

Jutro w mobilnym punkcie znajdującym się na placu Kazimierza Jagiellończyka odbędzie się zbiórka krwi. Każdy Kibic, który odda krew podczas jutrzejszej zbiórki otrzyma darmową wejściówkę kolejny domowy mecz Związkowych oraz dodatkowe 50 punktów w aplikacji mobilnej Olimpii Elbląg!
 
Rejestracja rozpocznie się o godz. 9:00 (zachęcamy do przyjścia wcześniej i zajęcia kolejki) i potrwa do godz. 12:00. Przypominamy, że honorowy dawca krwi, który oddał krew ma prawo do dwóch dni zwolnienia od pracy – w dniu, w którym oddał krew oraz w dniu następnym (tj. w czwartek 21.03).
 
Zachęcamy do włączenia się do akcji, krew może oddać każda osoba w wieku 18-65 lat, której waga minimalna to 50 kg i dobre samopoczucie w dniu oddawania krwi. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości niezbędnego do rejestracji.
 
Liczba darmowych wejściówek i dodatkowych punktów jest ograniczona do 50! Warto się pośpieszyć!