Menu Zamknij

Olimpia walczy o awans! Jak typują bukmacherzy?

Olimpia Elbląg ma za sobą bardzo dobrą rundę jesienno-zimową w eWinner 2 lidze. Jakie szanse ma drużyna na awans do rozgrywek o klasę wyżej? Eksperci z firmy bukmacherskiej analizują sytuację.


Czy Olimpia Elbląg awansuje do 1 ligi? Typy bukmacherskie

Olimpia Elbląg rundę jesienną zakończyła na piątym miejscu. Warto zaznaczyć, że taki sam dorobek punktowy ma również na ten moment Lech Poznań 2 oraz Radunia Stężyca. W czołowej szóstce jest niezwykle ciasno! Eksperci z zakładów bukmacherskich eWinner typują, że drużyna z Elbląga ma jednak szanse na grę w play-offach. Kurs na to, że Olimpia znajdzie się w TOP 6 wynosi 3.00. Większe szanse analitycy dają Motorowi Lublin (kurs 1.45), Radunii Stężycy (kurs 1.70), Grabarni Kraków (kurs 2.75) oraz Wigrom Suwałki (kurs 2.85).

Warto odnotować, że Olimpia Elbląg jak najbardziej ma szansę znaleźć się w TOP 2. Do drugiej Chojniczanki dzieli ją zaledwie różnica sześciu punktów. Kurs na to wynosi 40.00. Z kolei małe szanse bukmacherzy dają na zwycięstwo eWinner 2. ligi – tutaj kurs na Elbląg to aż 250.00.

Zakłady bukmacherskie dla fanów polskiej piłki

Warto jednak przypomnieć, że Olimpia Elbląg dwa ostatnie spotkania wygrała, zaś na start rundy wiosennej mierzyć się będzie ze znacznie słabszą Pogonią Siedlce. Może być jednak ciężko, gdyż starcie będzie miało miejsce na wyjeździe. Z tego też względu bukmacherzy są ostrożni w przewidywaniach i nie wskazują jednoznacznego faworyta.

Zakłady bukmacherskie można obstawiać na oficjalnej stronie sponsora 2 ligi: https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie – znajdują się tam typy i aktualne kursy na wszystkie mecze nadciągających rozgrywek. Stawiać można także z wyprzedzeniem na to, kto zostanie zwycięzcą tych rozgrywek czy też znajdzie się w TOP 6.

Sponsor eWinner 2. ligi przygotował dla nowych klientów bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN. Wykorzystać go można na najbliższy mecz Olimpii, ale również na inne ciekawe wydarzenia sportowe np. mecze Ekstraklasy.

eWinner – polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2 ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. Bukmacher eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.