Menu Zamknij

OLIMPIA vs BYTOVIA (eWinner 2. Liga)

Wracamy na Agrykola 8, by z bliżej odległości ponownie emocjonować się boiskowymi wydarzeniami z udziałem piłkarzy Olimpii Elbląg. Tym razem podopieczni Jacka Trzeciaka skonfrontują się z Bytovią Bytów (13.).

To będzie niezwykle ważne spotkanie dla późniejszego układu tabeli. Wobec ostatniej porażki w Lublinie Związkowi tracą raptem 3 „oczka” do otwierającego strefę spadkową Znicza Pruszków, więc każdy kolejny zainkasowany punkt będzie niezwykle cenny i może poskutkować przetasowaniem w ligowej hierarchii. Ponadto po meczu z Bytovią rozpoczyna się bardzo wymagający terminarz z udziałem drużyn z czołówki: wyjazd do Chojnic, mecz u siebie ze Stalą Rzeszów, a potem delegacja w Ostródzie.

Czarne Wilki podobnie jak Olimpia także nie są w komfortowej sytuacji. Pod wodzą nowego trenera jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa, a ich starania o pełną pulę w starciu ze Zniczem popsuł podyktowany w końcówce meczu rzut karny. Na uwagę zasługuje także ich forma na wyjazdach, która niespecjalnie napawa kibiców optymizmem: 4 porażki, 5 remisów i tylko 1 zwycięstwo.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Więcej ciekawych statystyk znajdziecie klikając u góry w panel 2. Liga > STATSCORE na naszej stronie. W tym miejscu możecie także śledzić przebieg meczu LIVE, do czego gorąco zachęcamy!

Zawody poprowadzi arbiter Ewa Augustyn, a asystować na liniach będą jej Dariusz Ignatowski oraz Wiktor Wątroba. Sędzią technicznym będzie Damian Kos.


22. kolejka, EWINNER 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (16.) vs Bytovia Bytów (13.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
środa, 17 marca, godzina 14:00


Transmisja na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności. Prosimy zostańcie w domach.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: