Menu Zamknij

OLIMPIA vs CHOJNICZANKA (2. Liga)

Drugi w tym sezonie mecz na A8 przynosi ze sobą wiele emocji. Na stadionie Olimpii Elbląg w akcji oglądać będziemy lidera 2. Ligi – Chojniczankę Chojnice, a w raz z nim Adam Noconia, czyli byłego szkoleniowca Związkowych. Początek spotkania w sobotę (19 września) o godzinie 17:00.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem mamy dwie, złe informacje dla kibiców Olimpii. Wskutek kontuzji mięśniowych na boisku nie zobaczymy napastnika Oresta Tkachuka oraz skrzydłowego Dawida Jabłońskiego. Natomiast dobrą nowiną jest poprawa stanu zdrowia Michała Ressela, który wraca do kadry meczowej.

Zespół Łukasza Kowalskiego ma przed sobą nie lada wyzwanie. Niesiona na fali zwycięstw Chojniczanka przyjedzie do Elbląga po kolejne trzy punkty do kolekcji. Na ten moment podopieczni Adama Noconia są liderem tabeli, a także najskuteczniejszą ofensywą w stawce (9 bramek). Jak dotąd tylko raz rozgrywali spotkanie na terenie rywala i podobne jak teraz było to spotkanie przeciwko Olimpii, lecz tej z Grudziądza. Nasza imiennicza nie będzie jednak dobrze wspominać tej konfrontacji: porażka 1:3 oraz trafienie samobójcze mówi nam wiele.

Zawody poprowadzi Pan arbiter Łukasz Karski ze Słupska, a wspomagać go na liniach będą Rafał Brieger i Dariusz Ignatowski. Arbitrem technicznym będzie Dominik Sulkowski.

 

4. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (17.) vs MKS Chojniczanka Chojnice (1.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 19 września, godzina 17:00

 

Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

Sprzedaż biletów online na www.bilet.pax.pl trwać będzie do godziny 13:00 dnia meczowego.

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla ŁUK – brama B3 od ul. Agrykola, dla A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej. Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Otwarcie bram od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej nastąpi o godzinie 16:00.

Transmisję meczu można śledzić na platformie TVCOM.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).