Menu Zamknij

OLIMPIA vs GÓRNIK (2. Liga)

Pora na 6-ty już mecz Olimpii Elbląg na własnym terenie. W 10. serii gier Żółto-biało-niebiescy spotkają się na murawie z Górnikiem Polkowice. Początek meczu o godzinie 13:00.

Górnik Polkowice, to przede wszystkim najskuteczniejszy zespół w całej lidze. Po rozegraniu ośmiu spotkań mają na swoim koncie 18 punktów oraz okazały bilans bramkowy 19-7, który w danej chwili gwarantuje im 3. miejsce w tabeli. Drużyna Janusza Niedźwiedzia (byłego piłkarza Olimpii Elbląg) znajduje się na fali wznoszącej: świętują serię czterech meczów bez porażki, podczas których zdobyli aż 12 bramek oraz zgarnęli pełną pulę 12 „oczek”.

Zespół Olimpii Elbląg przystąpi do rywalizacji z Górnikiem prawie w pełnym składzie personalnym. Ponownie do dyspozycji trenera Kaczmarczyka będą Klaudiusz Krasa oraz Eryk Filipczyk, którzy ostatnio pauzowali z powodu nadmiaru żółtych kartek. Ponadto do pełni zdrowia dochodzą Kiełtyka, Surdykowski oraz Tkachuk i być może zobaczymy ich jutro na boisku.

Zawody poprowadzi arbiter Konrad Aluszyk z Torunia, a asystować na liniach będą mu Dariusz Ignatowski oraz Dariusz Bohonos. Sędzią technicznym będzie Łukasz Karski.


10. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (18.) vs Górnik Polkowice (3.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 24 października, godzina 13:00

 

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności!

 

Posiadacze ważnych karnetów, którzy terminowo wysłali swoje dane do logowania na platformę TVcom.pl, otrzymają darmowe dostępy do transmisji.

Pozostałych kibiców zapraszamy na transmisję, którą można śledzić na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).