Menu Zamknij

OLIMPIA vs GRANICA KĘTRZYN (forBET IV LIGA)

W sezonie 2020/21 pierwszy mecz o punkty na Agrykola 8 odbędzie się z udziałem drużyny rezerw. Zespół Karola Przybyły ugości na własnym stadionie drużynę Granicy Kętrzyn, prowadzoną przez dobrze znanego przy A8 Adama Fedoruka.

W każdym spotkaniu będziemy walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy przygotowani, aby pokazać futbol szybki, twardy i oczywiście skuteczny.

O zbudowanie takich nastrojów zadbał przed rozpoczęciem nowego sezonu szkoleniowiec Granicy Kętrzyn na łamach Skarbu Kibica forBET IV Ligi. Adam Fedoruk objął zespół w maju tego roku, jednak jak dobrze wiemy nie zdołał w ubiegłych rozgrywkach zadebiutować na ławce trenerskiej Granicy. Okazja ta musiała poczekać, aż do startu nowej kampanii i jak się okazuje słowa trenera nie zostały rzucone na wiatr. Dotychczas w 3 spotkaniach zdołał skompletować 5 punktów (zwycięstwo i dwa remisy), które na ten moment plasują ich na 8. lokacie.

Jutro obydwa zespoły staną przed szansą kontynuowania zwycięskiej passy. Ostatnio Olimpia odnotowała pierwsze zwycięstwo w lidze w wyjazdowym spotkaniu z Delfinem Rybno (0:3), zaś Granica zgarnęła komplet punktów na stadionie w Lidzbarku Warmińskim (2:3).

Ostatni pojedynek obu ekip zakończył się szczęśliwie dla najbliższego rywala Związkowych. W meczu 16. kolejki sezonu 19/20 zespół z Kętrzyna zwyciężył na własnym stadionie 2:1, a jedyną bramkę dla rezerw Olimpii zdobył wtedy Oskar Kordykiewicz.

Bezpłatną transmisję z tego spotkania obejrzycie na TVcom.pl.


4. kolejka, forBET IV Liga

ZKS Olimpia II Elbląg (10.) vs KKS GRANICA KĘTRZYN (8.)

STADION MIEJSKI, ul. AGRYKOLA 8
SOBOTA, 15 sierpnia, godzina 18:00

 

>> Pełna zapowiedź 4. kolejki forBET IV Ligi TUTAJ <<