Menu Zamknij

OLIMPIA vs KKS 1925 KALISZ (2. Liga)

Wracamy do gry! Nareszcie doczekaliśmy się powrotu rozgrywek 2. Ligi po zimowej przerwie i ponownie możemy emocjonować się spotkaniami z Olimpią Elbląg w roli głównej. Pierwszym rywalem Związkowych w 2021 roku będzie KKS 1925 Kalisz, z którym jeszcze w tym sezonie drużyna Jacka Trzeciaka nie miała okazji się skonfrontować.

Ekipa z Kalisza to beniaminek tych rozgrywek, który bardzo wyraźnie zaznaczył swoją pozycję w tabeli. Przed rozpoczęciem rywalizacji z Olimpią mają na swoim koncie 27. punktów i zajmują 6. lokatę, która pozwala im realnie myśleć o walce o awans ze strefy barażowej.

Dzisiaj na konferencji prasowej trener Jacek Trzeciak wypowiedział się o najbliższym rywalu w takich oto słowach:

To, że Kalisz znajduje się na tak wysokim miejscu, to nie jest przypadek. Ta drużyna nie bierze jeńców. Potrafią wysoko wygrać, ale też wysoko przegrać prezentując dobrą piłkę. Niezależnie od tego, kto gra personalnie i jakich rotacji dokona trener Wieczorek. To jest drużyna, która w pierwszej rundzie nie zremisowała ani jednego meczu, co świadczy o tym, że grają ofensywnie. I na to musimy zwrócić uwagę.

 

Porównanie drużyn w liczbach

Więcej ciekawych statystyk znajdziecie klikając u góry w panel 2. Liga > STATSCORE na naszej stronie. W tym miejscu możecie także śledzić przebieg meczu LIVE, do czego gorąco zachęcamy!

Zawody poprowadzi arbiter Mariusz Korpalski z Torunia, a asystować na liniach będą mu Dariusz Ignatowski oraz Marcin Sadowski. Sędzią technicznym będzie Konrad Aluszyk.


19. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (15.) vs KKS 1925 Kalisz (6.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 27 lutego, godzina 14:00


Transmisja na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności, zostańcie w domach.