OLIMPIA vs POGOŃ (eWinner 2. Liga)

Walka o drugoligowy byt trwa i tym razem toczyć się będzie na Stadionie Miejskim w Elblągu. Przeciwnikiem zespołu Jacka Trzeciaka będzie drużyna Pogoni Siedlce, a więc solidna ekipa ze środka tabeli. Sponsorem meczu jest Starostwo Elbląskie, dzięki któremu transmisję obejrzycie ZA DARMO na platformie TVcom.pl!

W tym sezonie rywalizacja z Pogonią przyniosła nam już sporo emocji. Na stadionie w Siedlcach padło aż 7 bramek, a w 51. minucie na tablicy wyników mieliśmy 3:0 dla gospodarzy. Piłkarzom Jacka Trzeciaka w ciągu 15 minut udało się odrobić straty i mieliśmy remis, jednak podyktowany później rzut karny ponownie wyprowadził Pogonistów na prowadzenie, którego już po raz drugi nie oddali. Wtedy bramki dla Olimpii strzelali Jabłoński, Surdykowski oraz Zyska. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niedługo.

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Zawody poprowadzi arbiter Damian Krumplewski z Olsztyna, a asystować na liniach będą Łukasz Sikora oraz Rafał Brieger. Sędzią technicznym będzie Filip Kaliszewski.

30. kolejka, EWINNER 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (17.) vs MKP Pogoń Siedlce (11.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
środa, 28 kwietnia, godzina 15:00

Sponsorem meczu jest Starostwo Elbląskie, dzięki któremu transmisję obejrzycie ZA DARMO na platformie TVcom.pl!

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności. Prosimy zostańcie w domach.