Menu Zamknij

OLIMPIA vs POGOŃ

Pora na drugi mecz z rzędu na własnym stadionie. Jeszcze dobrze nie zdążył opaść kurz po sobotnim starciu z Błękitnymi, a Związkowi muszą już zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem. W środę na Agrykola 8 zawita Pogoń Siedlce.

Zespół trenera Bartosza Tarachulskiego to na ten moment 9-ta siła 2. Ligi, która do ostatniego miejsca barażowego traci  4 „oczka”. Szkoleniowiec gości objął zespół z początkiem 2020 roku i efekty jego pracy przyszły stosunkowo szybko: na 8 rozegranych spotkań zespół wygrał 5, co zaowocowało wywindowaniem z 14. lokaty na 9., a ostatnie dwa zwycięstwa z rzędu (przeciwko Błękitnym oraz Elanie) tylko potwierdzają ich dobrą formę. W tym roku tylko Górnik Polkowice oraz Skra Częstochowa punktują lepiej, lecz to zaledwie różnica jednego punktu.

Z kolei forma Siedlczan na wyjazdach jest mocno w kratkę. W tym zestawieniu zajmują 11. pozycję, gromadząc na swym koncie 17 punktów przy niekorzystnym bilansie bramkowym -2. 

Ostatni pojedynek z Biało-Niebieskimi na Agrykola 8 (24.11.2018) omal nie zakończył się pierwszą, historyczną porażką Olimpii. Na szczęście gola na wagę podziału punktów zdobył wtedy w 90 minucie Michał Kuczałek, pokonując stojącego w bramce Piotra Smolucha. 

Sobotnie zawody poprowadzi Pan Filip Kaliszewski z Gdańska, asystować na liniach będą mu Andrzej Bohonos i Rafał Brieger, a sędzią technicznym będzie Pan Damian Kos.

29. kolejka

ZKS Olimpia Elbląg (5.) vs Pogoń Siedlce (9.)

Stadion Miejski, ul. Agrykola 8, godzina 16:00

Otwarcie bramy od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej nastąpi o godzinie 15:00.
WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla ŁUK, A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, a dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej. Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Sprzedaż biletów online na www.bilet.pax.pl trwać będzie do 13:00 dnia meczowego.

Kasy biletowe przy bramach wejściowych będą nieczynne!

Transmisję meczu można śledzić na platformie TVCOM.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł). Informujemy, że posiadacze karnetów, którzy wysłali swoje dane na adres bilet@zksolimpia.pl otrzymają darmowe dostępy do transmisji.