Menu Zamknij

OLIMPIA vs STOMIL (JUNIOR MŁODSZY)

Czas na hitowe starcie w kategorii Juniora Młodszego. W roczniku 2004 walka o grę w Centralnej Lidze Juniorów toczy się pomiędzy Olimpią Elbląg a Stomilem Olsztyn. Obydwie ekipy mają tyle samo „oczek”, jednak tylko dzięki lepszej skuteczności, to piłkarze z Olsztyna okupują pierwsze miejsce w tabeli. Początek meczu w niedzielę o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Moniuszki 29.

Stomil, tak jak my, nie stracił jeszcze ani jednego punktu, tracąc w dotychczasowych spotkaniach zaledwie jedną bramkę. Mimo pewnych problemów personalnych wierzę w swoją drużynę i jestem pewien, że chłopaki zagrają w tym meczu na 200% swoich umiejętności i powalczą o zwycięstwo.

– powiedział przed meczem trener Karol Przybyła.

Młodzi Olimpijczycy już w poprzedniej kolejce mieli doskonałą okazję na sprawdzenie swoich umiejętności na tle solidnego przeciwnika. Do Elbląga zawitał trzeci w tabeli KS Constract Lubawa i nie dał rady powstrzymać dobrze dysponowanych w tej rundzie piłkarzy z Elbląga przegrywając 3:0. Niewątpliwie taka wygrana dobrze podbudowała morale i odpowiednio zahartowała przed następnym spotkaniem.

Teraz podopieczni Karola Przybyły staną przed prawdziwym testem. Stomil Olsztyn wygrywa wszystko i do tego strzela mnóstwo bramek. Młody zespół ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego po 7 spotkaniach może pochwalić się bilansem 72:1, co daje średnią aż 10 zdobytych bramek na mecz. To na pewno robi wrażenie, ale nie zapomnijmy, że Olimpia jeszcze ani razu nie doprowadziła do straty bramki, grając na własnym terenie. Zatem wszystko podpowiada nam, że emocje mamy zagwarantowane.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jutrzejsze zawody, licząc na Wasz doping, który niewątpliwie przyda się młodym Olimpijczykom. Do zobaczenia na Moniuszki 29!   

 

8. kolejka, EKSTRAKLASA JUNIOR MŁODSZY

ZKS Olimpia Elbląg (2.) vs Stomil Olsztyn SA (1.)

niedziela, 27 września, godzina 13:00
moniuszki 29, elbląg