Menu Zamknij

OLIMPIA WSPARŁA MOTOR LUBAWA

Na wczorajszych (9.02) zawodach w Lubawie stojących pod hasłem „Sercem z Motorem” nie zabrakło przedstawicieli klubu Olimpii Elbląg. Zespół złożony z trenerów akademii oraz stojącego między słupkami Jakuba Olejniczaka wystąpił na turnieju, którego celem było uzbieranie funduszy na rzecz borykającego się z problemami finansowymi Motoru Lubawa.

W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Św. Barbary w Lubawie spotkały się następujące zespoły: Olimpia Elbląg, GKS Wikielec, Jeziorak Iława, Delfin Rybno, Jordan Kazanice i oczywiście gospodarz imprezy Motor Lubawa.

Kibice oglądali łącznie 20 meczów, a dla każdego zainteresowanego prowadzone były licytacje koszulek, biletów na mecz Reprezentacji Polski i innych gadżetów piłkarskich.

Drużynę Olimpii reprezentowali trenerzy Karol Przybyła, Tomasz Sambor, Szymon Waga, Sebastian Cierlicki i Tomasz Wiercioch, a za spokój w bramce odpowiadał wychowanek Motoru, obecnie bramkarz Juniora Młodszego, Jakub Olejniczak.

Oczywiście to nie wyniki były tutaj najważniejsze, ale muszę oddać kolegom, że spisali się dzisiaj nieźle na tle regularnie grających w rozgrywkach zespołów. Przyjechaliśmy tutaj dobrze się bawić i dołożyć swoją cegiełkę na rzecz Motoru. Koszulka Olimpii z podpisami zawodników znalazła nowego właściciela, z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi.

– poinformował po turnieju trener koordynator Karol Przybyła.

Wyniki meczów z udziałem Olimpii Elbląg:

Olimpia Elbląg 1:0 Jordan Kazanice
Olimpia Elbląg 2:0 Delfin Rybno
Olimpia Elbląg 3:3 Motor Lubawa
Olimpia Elbląg 2:3 GKS Wikielec
Olimpia Elbląg 1:3 Jeziorak Iława

[ngg src=”galleries” ids=”33″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]