Menu Zamknij

OLIMPIA ZAGRA Z LIDEREM

fot. ZKS Olimpia Elbląg

Porównując dotychczasowych rywali Olimpii Elbląg z tym najbliższym, możemy dojść do wniosku, że na piłkarzy trenera Grzegorczyka prawdziwy test czeka dopiero teraz. Jutro w Rzeszowie dojdzie do pojedynku ze zadecydowanym liderem rozgrywek, a więc lokalną Stalą. Początek spotkania o godzinie 19:00.

W tegorocznych rozgrywkach Stal Rzeszów jest bezkonkurencyjna. Po sześciu kolejkach są zdecydowanym liderem, mającym na swoim koncie komplet 18. punktów oraz bardzo imponujący bilans bramkowy 17:3. Rozpoczęcie sezonu w takim stylu zdecydowanie każe wskazywać ekipę Daniela Myśliwca, jako faworyta do awansu na zaplecze Ekstraklasy, tym bardziej, że jeszcze żadnej z drużyn nie udało się skutecznie stanąć na drodze rozpędzonym Stalowcom.

Żurawie swoją siłę opierają na kolektywie, natomiast jest kilka jednostek, które wyróżniają się na tle całego zespołu. Trzeba tutaj wspomnieć o Patryku Małeckim, czyli byłym reprezentancie Polski, który dla nowego zespołu zdobył już 3 bramki oraz rozdał 1 asystę, Damianie Michaliku, który na tym etapie sezonu także posiada imponujące liczby – 2 bramki oraz 2 asysty, czy Bartoszu Wolskim (4 asysty). Przed sezonem drużyna została wzmocniona o takie nazwiska jak Andreja Prokić, Bartłomiej Poczobut, czy Paweł Oleksy, a efekty tych transferów widać doskonale spoglądając na tabelę EWINNER 2. Ligi.

Zawody poprowadzi arbiter Paweł Kukla z Krakowa, a na liniach będą go wspomagali Radosław Wąsik oraz Paweł Bałut. W roli sędziego technicznego oglądać będziemy Mariusz Myszka.


7. kolejka, ewinner 2. liga

ZKS Stal Rzeszów (1.) vs ZKS Olimpia Elbląg (4.)

sobota, 4 września, godzina 19:00
Stadion Miejski, ul. hetmańska 69


Transmisję obejrzysz w mobilnej aplikacji eWinner (bezpłatna) oraz dzięki platformie SPORTIZE (mobilna aplikacja i strona www / miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi).


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: