Menu Zamknij

Olimpijski dzień kobiet!

Dziś (8 marca) na ulicach Elbląga można dostrzec tulipany w barwach Olimpii Elbląg. Drużyna piłkarska rozdaje kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Na placu Słowiańskim pojawili się przedstawiciele Olimpii Elbląg, by wręczać kobietom niebieskie, żółte i białe tulipany, mające symbolizować ich drużynę.

– Inicjatywy na tak dużą skalę jeszcze nie mieliśmy – przyznaje Adam Budzyński ze Stowarzyszenia Kibiców Olimpii Elbląg. – Cieszę się, że pomysł został dobrze przyjęty i mogliśmy dziś się tu pojawić. Jako klub chcemy wychodzić do elblążan, chcemy uświadamiać ich o naszej działalności oraz po prostu uczestniczyć w życiu mieszkańców. Ważne jest dla nas budowanie dobrej relacji z kibicami oraz promowanie naszej klubowej działalności. Jestem pewny, że takich akcji będzie więcej – podkreśla nasz rozmówca.

Piłkarze wręczają dziś kobietom nie tylko tulipany, ale też kalendarze i zaproszenia na mecz.

– Z placu Słowiańskiego pójdziemy później pod Piekarczyka, którego ozdobimy naszym szalikiem. Tam również będziemy rozdawać tulipany – zapowiada Adam Budzyński. – Zapraszamy też na niedzielny mecz o 14 z rezerwami Zagłębia Lublin.

Relacja pochodzi od patrona medialnego Klubu – serwisu www.portel.pl