Menu Zamknij

OLIMPIJSKIE WYZWANIE POWRACA!

W związku z ograniczoną możliwością prowadzenia zajęć treningowych chcemy zaproponować Wam udział w Olimpijskim Wyzwaniu! Jedyne czego będziecie potrzebować, aby dołączyć do naszej zabawy, to piłka, trochę wolnej przestrzeni oraz przede wszystkim chęci!

Olimpijskie Wyzwanie to forma samodoskonalenia swoich umiejętności piłkarskich, którą każdy może realizować indywidualnie, zachowując jednocześnie rekomendowane środki bezpieczeństwa. Na liście znajdziecie 8 różnych wyzwań, a każde z nich posiada 5 poziomów trudności. Jako instruktaż posłużą wam krótkie filmiki zrealizowanie wspólnie z Michałem Resselem, który pokazuje jak pokonać każdy z etapów:

Plakaty, które znajdziecie poniżej, możecie wydrukować i systematycznie zaznaczać na nich kolejne osiągane poziomy. Po powrocie do „normalności” będziecie mogli pochwalić się wynikami swoim trenerom, a chętne osoby mogą to robić również na bieżąco zamieszczając zdjęcia w dzienniku elektronicznym lub wysyłając filmiki dowolną aplikacją bezpośrednio do trenerów. Najciekawsze z nich będziemy umieszczać na stronie internetowej, więc warto się postarać. Do dzieła!

Uwaga: nie realizujemy zadania „Mecz z kolegami poza treningiem”.

[ngg src=”galleries” ids=”41″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]