Menu Zamknij

OSTATNIE 90 MINUT GRY (forBET IV Liga)

fot. Olimpia Elbląg (Lukee Sky)

Już dzisiaj młoda Olimpia Elbląg rozegra ostatnią 30. kolejkę forBET IV ligi z Błękitnymi Pasym, zwieńczając sezon 2021/2022. Dla jednych to dobra szansa na podtrzymanie swojego miejsca w środku tabeli, dla drugich natomiast jeszcze niejasna sytuacja związana ze spadkiem. Spotkanie rozpocznie się w Pasymiu o godzinie 17:00.


Podopieczni Karola Przybyły przeszli długą drogę, wpierw z powodzeniem poradzili sobie w rundzie jesiennej i osadzili się w środku tabeli, później średnio rozpoczęli zmagania w drugiej części sezonu, aby na koniec się odkuć i odzyskać utracone 8. miejsce. Wielu zawodników trenera Przybyły pokazało się z naprawdę dobrej strony, ukazując swój potencjał w seniorskiej piłce, a zdecydowanie wyróżniającym się w jego kadrze piłkarzem jest Jakub Branecki.

Następny pojedynek nie pozwoli Olimpijczykom na podwyższenie swojej pozycji (strata do DKS-u Dobre Miasto wynosi 7 punktów), lecz w razie zwycięstwa nie będą mieli się co martwić o ich dotychczasowe ulokowanie. A to z powodu drepczącego za ich plecami Motoru Lubawa, którego strata wynosi zaledwie 2 punkty. Pod znakiem zapytania znajduje się występ Dawida Winiarskiego, który w poprzednim meczu z Błękitnymi Orneta zszedł z murawy z powodu kontuzji.

Błękitni Pasym, z pewnością nie mogą zaliczyć tegorocznych rozgrywek do udanych, a to z uwagi na fakt, że znajdują się w dolnej części tabeli tuż przy strefie spadkowej, a przed nimi wisi widmo możliwego odpadnięcia z ligi. Wszystko jednak zależy od zespołów z wyższego szczebla rozgrywkowego. Poprzednie 5. gier o stawkę wyglądało następująco: 2 zwycięstwa, 2 porażki i remis.

W poprzednim spotkaniu zwycięstwo należało do żółto-biało-niebieskich z wynikiem 2:1, w którym to między innymi Marcin Bawolik pochwalić się mógł dwoma trafieniami do bramki LKS-u – https://kasynoautomaty.com/neon-vegas


30. KOLEJKA, FORBET IV LIGA

LKS Błękitni Pasym (13.) vs ZKS Olimpia II Elbląg (8.)

SOBOTA, 18 CZERWCA, GODZINA 17:00
 PASYM, UL. JANA PAWŁA II 4


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: