Menu Zamknij

PHU CYMES NOWYM PARTNEREM OLIMPII

Miło jest nam poinformować, że do grona partnerów klubu ZKS Olimpia Elbląg dołącza firma PHU Cymes, która otrzymała również tytuł Sponsora Meczu przeciwko Elanie Toruń (30.11).

PHU Cymes Kamil Kokoszka jest firmą, która od 2004 roku zajmuje się kompleksowym sprzątaniem obiektów biurowych, mieszkań, wspólnot mieszkaniowych oraz pielęgnacją terenów zewnętrznych.

Na stronie www.cymes.elblag.pl znajdziemy szczegółową informację dot. świadczonych usług:

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnej chemii gospodarczej, firmy KIEHL, ECO SHINE, KALA. Są to wysokowydajne, koncentraty, preparaty do podłóg, sanitariatów, do odkamieniania, konserwacji, dezynfekcji, pielęgnacji, impregnacji, a także usuwania osadów, oraz odświeżacze na bazie olejków Sprawdzą się nie tylko do cotygodniowego sprzątania w domu, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w czyszczeniu niewielkich biur, dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych. Ponadto posiadamy w ofercie dozowniki, papiery toaletowe (małe rolki, typu Jumbo), ręczniki papierowe (składane ZZ, w roli MINI, MIDI), pady do maszyn czyszczących, czyściwa przemysłowe, mydła w płynie, płyny do naczyń. Wśród sprzętu do sprzątania znajdą Państwo bogaty wybór mopów, wiader, zamiataczy, ścierek, ściereczek, zmywaków, worków na śmieci, oraz rękawic gospodarczych, lateksowych i nitrylowych.

Do wysokiej jakości produktów dokładamy wieloletnie doświadczenie, fachową obsługę, profesjonalne doradztwo w doborze produktów, gwarancję szybkiej realizacji zamówienia oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji. Pracownicy naszej firmy sprzątającej są w pełni wykwalifikowani, posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz niezbędne doświadczenie, aby gwarantować najwyższą jakość usług. Podczas sprzątania posługujemy się profesjonalnymi środkami czystości oraz sprzętem renomowanych producentów zgodnymi z normami Unii Europejskiej. Wykorzystanie profesjonalnych maszyn czyszczących pozwala zoptymalizować czas i jakość wykonywanych usług.
Wiemy jak ważne jest czyste otoczenie naszych Klientów. Dlatego robimy wszystko, by jak najlepiej wykonać powierzone nam zadania. Sprawujemy się błyskawicznie i co ważne również skutecznie. Dla nas sprzątanie to czysta przyjemność!

W ramach współpracy PHU Cymes uzyskał nie tylko tytuł Sponsora Meczu (vs Elana Toruń 30.11.2019), ale też prawo do promocji w oficjalnych mediach społecznościowych Olimpii Elbląg, czy prowadzenia swojej kampanii informacyjno-promocyjnej przed i w przerwie spotkania. Logo firmy znajdzie się także na stronie internetowej Olimpii Elbląg oraz w grafikach meczowych promujących współpracę obu stron.

Gorąco witamy w drużynie, a wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy PHU Cymes mieszczącej się przy ul. Malborskiej 53A/3 w Elblągu (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).

Jeżeli i Ty chcesz zostać naszym partnerem – zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym promocja@zksolimpia.pl.