Menu Zamknij

PIERWSZE SPOTKANIE NABOROWE

W sobotę (8.02) rano w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 4 odbyło się pierwsze spotkanie z młodymi adeptami piłki nożnej.

Spotkanie zostało rozdzielone na dwie części. Najpierw o godzinie 10:30 trenerzy poprowadzili zajęcia z rocznikami 2013 i 2014, a w południe z dziećmi urodzonymi w roku 2012. Uczestnicy sprawdzili swoje umiejętności piłkarskie w różnych ćwiczeniach jak np. żonglerka, zwroty z piłką, czy bieg po slalomie, a całość podsumowała wspólna gra. Świetną zabawę oraz atmosferę zajęć najlepiej opisują zdjęcia, które znajdziecie Państwo pod artykułem.

Kolejny termin testów już w najbliższą sobotę 15 lutego o godzinie 10:30 w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 4 (IV Liceum Ogólnokształcące). Tym razem będzie to spotkanie z rocznikiem 2009. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w darmowych testach piłkarskich serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy koordynator@zksolimpia.pl

Wszyscy kandydaci zobowiązani są do zabrania ze sobą stroju sportowego wraz z obuwiem, ważnych badań lekarskich oraz w przypadku przynależności do innego klubu sportowego – jego zgodę na udział w testach.

[ngg src=”galleries” ids=”34″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]