Menu Zamknij

PODSUMOWANIE WIRTUALNYCH DERBÓW ELBLĄGA

Pierwszy w historii wirtualny pojedynek Olimpii i Concordii odbył się w Wielką Sobotę (11.04) i przyciągnął za sobą liczną grupę zainteresowanych nie tylko obejrzeniem umiejętności zawodników w grze FIFA20, lecz także chętnych niesienia pomocy na rzecz lokalnych służb walczących z sytuacją epidemiologiczną na terenie naszego miasta. Sprawdźmy ile funduszy udało nam się zebrać wspólnymi siłami.

Otwarta sprzedaż biletów trwała 7 dni, a każdy chętny mógł wpłacić tzw. cegiełkę za pomocą dobrze znanej platformy biletowej www.bilet.pax.pl. W ofercie znalazły się e-bilety w cenach od 5zł do 50zł, a oprócz tego każdy dobrowolnie mógł wpłacić datek na rzecz mierzących się ze sobą klubów. Finalnie oba zespoły zdecydowały się przekazać zebrane środki do głównej puli, tym samym powiększając kwotę zbiórki. Jakie to przyniosło efekty?

  • 184 bilety w cenie 5zł = 920zł
  • 76 biletów w cenie 10zł = 760zł
  • 22 bilety w cenie 15zł = 330zł
  • 23 bilety w cenie 20zł = 460zł
  • 3 bilety w cenie 50zł = 150zł
  • 75 biletów na rzecz klubów w cenie 10zł = 750zł

Łącznie sprzedano 383 e-bilety, które przełożyły się na kwotę 3370zł!

Pomimo zamknięcia sprzedaży, ta kwota może jeszcze znacznie wzrosnąć. Na facebookowym profilu Concordii Elbląg prowadzona jest licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego, podpisana przez kapitana Reprezentacji Polski, a dochód uzyskany z jej sprzedaży dodatkowo zasili konto zbiórki. Licytacja zakończy się w piątek, 17 kwietnia o godz. 12:00.

ZDOBĄDŹ KLUBOWĄ KOSZULKĘ BAYERNU Z AUTOGRAFEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. TRWA CHARYTATYWNA LICYTACJATrwa licytacja…

Gepostet von MMKS – Concordia Elbląg am Freitag, 10. April 2020

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zaoferowali swoją pomoc i wsparli zbiórkę na rzecz służb, które w tym momencie bardzo potrzebują naszej pomocy. Utwierdziliście nas w przekonaniu, że można na Was polegać nie tylko na trybunach stadionu, ale także poza nimi. Dziękujemy.