Menu Zamknij

ProTrainUP PARTNEREM OLIMPII ELBLĄG

Od dzisiaj, dzięki współpracy z ProTrainUp, oficjalnie funkcjonuje nowa strona, która jako jedyna w Polsce całkowicie integruje się z Systemem Zarządzania Klubem. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami oraz designem.

Proces budowy nie został jeszcze oficjalnie zakończony, ale już teraz możemy pochwalić się, nad czym wspólnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. W środku znajdziecie artykuły, galerie zdjęć, informacje o życiu akademii, statystyki, terminarze oraz mnóstwo innych informacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie przynosi współpraca z ProTrainUp. Aktualnie strona posiada mnóstwo funkcji, które zdecydowanie poprawiły efekt wizualny oraz dostęp do informacji na temat życia naszego klubu. Na tym nie kończy się budowa, bowiem mamy w planach wdrożenie jeszcze kilka innych koncepcji, ale o tym będziemy informować na bieżąco. Bardzo zależało nam, aby nie tylko my, ale również kibice byli zadowoleni z efektów współpracy z firmą ProTrainUp, zatem mamy ogromną nadzieję, że aktualna strona przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym.

~Paweł Guminiak
Prezes ZKS Olimpia Elbląg

Jednocześnie firma ProTrainUp została oficjalnym Partnerem Klubu ZKS Olimpia Elbląg. Witamy na pokładzie!