Menu Zamknij

PRZEĆ KU GÓRZE

fot. Olimpia Elbląg (Marek Lewandowski)

Rezerwy Olimpii przeżywają swego rodzaju przełamanie. W dwóch ostatnich spotkaniach wywalczyli zwycięstwa z równoległymi rywalami, przesuwając się w ligowej tabeli. Czy i tym razem Olimpijczycy pokażą, że nie warto ich lekceważyć? Przekonamy się gdy sędzia zagwiżdże równo o godzinie 17:00.


Młoda Olimpia powoli wraca na dobre tory, przeciwstawiając się niedawnej słabszej dyspozycji. Wyciągnęli wnioski z przeszłości i przeprowadzili koronkową robotę w poprzedniej kolejce. A głównym realizatorem założeń trenera Karola Przybyły i zdobywcą ważnych trafień dla drużyny był nie kto inny jak Jakub Branecki.

Tym razem na ich drodze stoi Polonia Iłowo, którzy sprawiają mieszane wrażenie. Podopieczni Huberta Lemanka w 5. zeszłych partiach meczowych zanotowali 2 zwycięstwa, 2 porażki i raz dzielili się puntami z rywalami. Nie można w takim razie powiedzieć, że gorzej sobie radzą, ponieważ potrafią zaskoczyć zdobywaniem licznych bramek. A jak już o bramkach mowa to bramkarz Olimpii musi mieć się na uwadze, bo gdy przy piłce są Dominik Lemanek oraz Kacper Ciesielski to potrafią stworzyć nie małe zagrożenie. To na nich w głównej mierze stawiał trener Lemanek i nie można mu zarzucić błędnej decyzji, albowiem owi zawodnicy odwdzięczali mu się efektywną grą.


27. KOLEJKA, FORBET IV LIGA

ZKS Olimpia Elbląg (9.) vs GKS Polonia Iłowo (11.)

SOBOTA, 29 MAJA, GODZINA 17:00
kompleks boisk sportowych, ul. skrzydlata 1a