Menu Zamknij

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA OLIMPIĘ ELBLĄG

Zbliża się czas, kiedy każdy z Nas będzie decydował o przekazaniu 1% na cele Organizacji Pożytku Publicznego. Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie Waszego 1% na działalność ZKS Olimpii Elbląg.

Będą to środki dobrze wykorzystane, gdyż staramy się budować odpowiednie warunki dla rozwoju młodych ludzi, którzy odnaleźli swoją pasję w sporcie. Nasz Klub oprócz piłki nożnej zajmuje się szkoleniem kajakarzy oraz zapaśników, którzy odnoszą sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Akademia Olimpii Elbląg to przede wszystkim siła złożona z liczby 500 dzieci i nastolatków wspieranych przez wykwalifikowanych trenerów oraz opiekuńczych rodziców.

Sukcesy, które zdobywamy w Olimpii Elbląg pokazują, że warto wspierać Nasze pomysły ukierunkowane na rozwój młodych ludzi. W ostatnim czasie zostaliśmy docenieni przez Polski Związek Piłki Nożnej otrzymując, jako jedyni w województwie Warmińsko-Mazurskim, Certyfikat ZŁOTEJ GWIAZDKI potwierdzający słuszność obranej przez nas drogi.

Potrzebujemy Waszego wsparcia do zrealizowania zamierzeń, pozwalających stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi młodych sportowców, którzy spełnienie swoich piłkarskich marzeń mogą znaleźć w rodzinnym mieście, w klubie z tradycjami.

Razem możemy więcej!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd ZKS Olimpia Elbląg