Menu Zamknij

REKRUTACJA DO KLAS PIŁKARSKICH POD PATRONATEM ZKS OLIMPII ELBLĄG

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków i ZKS Olimpia Elbląg ogłaszają rozpoczęcie rekrutacji do klasy pierwszej o profilu piłkarskim.

Dzięki współpracy w szkole powstały klasy piłkarskie, które z powodzeniem funkcjonują na 7 poziomach nauczania. Uczniowie Olimpijskich Klas Piłkarskich w ramach zajęć treningowych mają zapewniony dostęp do wszystkich miejskich obiektów sportowych oraz bazy treningowej ZKS Olimpii Elbląg.

Szkoła gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Nauczyciele wychowania fizycznego posiadają najwyższe kwalifikacje trenerskie UEFA, a trenerzy realizują zintegrowany z klubem program szkolenia, wysoko oceniony przez komisję PZPN przyznającą Akademii Olimpii Złotą Gwiazdkę PZPN.

Rekrutacja do klasy pierwszej trwa od  5 do 13 marca za pośrednictwem elektronicznej platformy www.eped.pl

Test sprawności fizycznej dla kandydatów odbędzie się 16 marca o godzinie 16:30 w hali sportowej w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Sienkiewicza 4.

Trwa również rekrutacja uzupełniająca do pozostałych funkcjonujących już w szkole klas piłkarskich!

Test sprawności fizycznej dla uczniów odbędzie się  11 maja o godzinie 16:30 na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 4 marca w godzinach 17:00-19:00 w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3.