Remis z Motorem Lubawa

Olimpia II Elbląg zremisowała na boisku przy ul. Skrzydlatej z Motorem Lubawa 0:0. Bohaterem spotkania został Łukasz Łęgowski, który obronił rzut karny w drugiej części gry.

Pierwszą sytuację stworzyli gospodarze. W 11 minucie niecelnie strzelał Krystian Kardyś. Swoją szansę miał także w 27 minucie, gdy po zagraniu za linię obrony znów nie trafił w bramkę. Motor odpowiedział chwilę później. Na strzał z dystansu zdecydował się Marcin Zdunek, ale piłka trafiła w słupek. W doliczonym czasie pierwszej połowy futbolówkę po strzale Kacpra Filipczyka wybił obrońca.

Druga część to przewaga przyjezdnych. W 53 minucie w polu karnym faulował Alan Dziurdzia, ale strzał z jedenastu metrów Kacpra Nawrockiego obronił Łukasz Łęgowski. Golkiper miejscowych wykazał się dobrą interwencją także po strzale Pawła Tomkiewicza z kilku metrów w 68 minucie. Jest to dla chłopaków cenny punkt w lidze.

Olimpia II Elbląg – Motor Lubawa 0:0

Olimpia II Elbląg: Łęgowski – Piróg (87′ Tobojka), Sznajder, Kardyś (72′ Stróżewski), Kazimierowski, Wierzba, Czapliński (67′ Ruciński), Filipczyk (67′ Leszczyński), Łąpieś (72′ Mural), Łabecki (45′ Dziurdzia, 90′ Etmański), Łaszak