Menu Zamknij

Rezerwy kontynuują serię zwycięstw

W minioną sobotę podopieczni Karola Przybyły udali się do Barczewa, gdzie zmierzyli się z miejscową Pisą. I tym razem nie zeszli ze zwycięskiej ścieżki rozprawiając się z gospodarzami aż 2:4.

Zespół złożony z wychowanków Olimpii wygrał siódmy mecz w tym sezonie, a czwarty z rzędu, =dzięki czemu na swoim koncie ma już 22 punkty i plasuje się na 9. miejscu w tabeli forBET IV Ligi. W następnej kolejce gier drużyna Karola Przybyły zmierzy się na własnym obiekcie z Motorem Lubawa.

Przed tym spotkaniem Pisa Barczewo znajdowała się się na ostatnim miejscu w tabeli. Dotychczas udało jej się zdobyć tylko pięć punktów. Pisa nie zaznała smaku zwycięstwa już od 1. ligowej kolejki, kiedy to 3:1 rozprawiła się z Olimpią Olsztynek. Pozostałe mecze to zaledwie 2 remisy i aż 11 porażek. Rezerwy Olimpii na ten mecz pojechały rozpędzone trzema zwycięstwami z rzędu, a do tego po przekonującym zwycięstwie 8:0 z Olimpią Olsztynek. Sztab szkoleniowy „dwójki” musiał poradzić sobie w tym meczu bez Kacpra Filipczyka, Sebastiana Milanowskiego, Dawida Wierzby i Jakuba Braneckiego, którzy zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny na mecz w Polkowicach.

Pisa Barczewo 2:4 Olimpia II Elbląg

1:0 – Kierstan (6′), 1:1 – Kozera (31′), 1:2 – Kottlenga (61′), 2:2 – Trznadel (66′), 2:3 – Kozera (75′), 2:4 – Kordykiewicz (89′)

Olimpia zagrała w składzie: Olbryś, Łaszak, Łąpieś, Kasprzykowski, Szantyr, Kazimierowski, Gorzycki, Łabecki, Kottlenga, Kozera, Kordykiewicz (Leszczyński, Stróżewski, Ruciński, Sznajder, Piróg)


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: