REZERWY OLIMPII W RYBNIE (portEl.pl)

Czwartoligowe rezerwy Olimpii Elbląg w sobotę (8 sierpnia) zmierzą się w Rybnie z tamtejszym GSZS. Rywal to beniaminek IV ligi, który w ubiegłym sezonie wygrał drugą grupę warmińsko – mazurskiej klasy okręgowej.

GSZS obecny sezon rozpoczął od zwycięstwa 2:0 z Tęczą Biskupiec. W drugiej kolejce rybniczanie ulegli 2:5 w Braniewie miejscowej Zatoce. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że dwie bramki GSZS stracił w minutę tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania.

Podopieczni Karola Przybyły mają na koncie jeden punkt zdobyty w środę po bezbramkowym remisie z Polonią Lidzbark Warmiński. Mecze w IV lidze są jednocześnie okazją dla pozyskanych latem piłkarzy do pierwszego zespołu do zaprezentowania swoich umiejętności. Ci grali w czwartek sparing w pierwszej drużyny z Arką Gdynia. Odpowiedź na pytanie: czy i którzy piłkarze z drugoligowym doświadczeniem zagrają w sobotę w Rybnie otrzymamy o godzinie 16. Wiktor Perlejewski, który w środę otrzymał czerwoną kartkę, będzie mógł zagrać w sobotnim meczu, gdyż „asa kier” otrzymał w wyniku dwóch żółtych kartek.

Młody zespół rezerw będzie chciał zainkasować pierwsze trzy punkty w sezonie.

GSZS Rybno vs Olimpia II Elbląg – sobota, 8 sierpnia, godz. 16.