Menu Zamknij

ROCZNIK 2013 ZAPRASZA NA TRENINGI

Choć zbliżamy się do końca sezonu, wciąż nie jest za późno na dołączenie do jedynej w województwie Warmińsko-Mazurskim Piłkarskiej Akademii certyfikowanej przez PZPN Złotą Gwiązdką. Drzwi do rocznika 2013 nadal pozostają otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a o szczegółach opowiedzą Wam nasi trenerzy – Tomasz Sambor oraz Michał Ressel.

Drużyna ZKS Olimpia Elbląg rocznik 2013 po przymusowej przerwie, wróciła w kwietniu do treningów z pełnym zaangażowaniem. Chłopcy trenują trzy razy w tygodniu na trawie naturalnej na boisku przy ul. Agrykola 8 (Stadion Miejski).

Podczas zajęć pracujemy nad koordynacją, rozwijaniem inteligencji, a w ćwiczeniach z piłką kładziemy duży nacisk na pojedynki 1 na 1, a także prowadzenie, przyjęcie i podanie piłki. Chłopcy trenują w dwóch grupach po to, aby zwiększyć intensywność i wydajność treningu, dzięki temu trenerzy mogą baczniej przyjrzeć się każdemu z nich i pokazać jak poprawnie wykonać ćwiczenie.

Aktualnie rywalizujemy w lidze Żak – grupa „ZIELONA” w ramach rozgrywek organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Mamy już za sobą mecze m.in. z rówieśnikami z Elbląga, Iławy, Lubawy czy Olsztyna, a każdemu z pojedynków przyświecał jeden cel: dobra zabawa i rozwój zawodników.

Obecnie kadra drużyny liczy 26 zawodników, jednakże chcielibyśmy zaznaczyć, że nabór nie jest zamknięty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności w naszej grupie!

Trener Tomasz Sambor (tel. 602 485 123)
Trener Michał Ressel (tel. 696 969 456)