Menu Zamknij

SPECJAL NA POMOC OLIMPII

Nasz sponsor – marka SPECJAL, ruszył z kampanią pomocową „SPECJAL NA POMOC NASZYM!”. Ma ona na celu wesprzeć finansowo współpracujące z marką kluby sportowe z północy Polski.

„SPECJAL NA POMOC NASZYM!” przeznaczył klubom sportowym już 100.000 złotych. Teraz, kiedy wsparcie kibiców jest szczególnie ważne, bądźmy razem z naszym klubem. Jako sponsor i elbląski sąsiad wsparliśmy Olimpię kwotą 20.000 zł. Dołącz do akcji na zrzutka.pl i pomóż swojemu klubowi!

>> LINK DO ZRZUTKA.PL <<

Pomoc w tych czasach jest szczególnie ważna i tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że to nasz lokalny sponsor zauważa wielkość skali problemu z jakim aktualnie spotykają się kluby sportowe. Taki zastrzyk finansowy z pewnością może znacząco pomóc w rozwiązaniu kilku problemów, dlatego chcielibyśmy bardzo mocno podziękować za zaoferowaną, bezinteresowną pomoc.

Cieszymy się, że marka SPECJAL angażuje się w promocję naszego regionu i chce wspierać lokalne biznesy oraz prowadzących je przedsiębiorców. Tym bardziej gra z Wami w jednej drużynie, to powód do dumy, a inicjatywa promowania sportu na północy tylko umacnia nas w przekonaniu, że nawiązanie naszej współpracy było bardzo właściwym krokiem.