Menu Zamknij

SPORT SPA DOŁĄCZA DO DRUŻYNY OLIMPII

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Olimpia Elbląg nawiązała współpracę z Sport Spa – Centrum Odnowy Biologicznej. Od dzisiaj profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną nad zawodnikami Olimpii oraz młodzieżą Akademii sprawować będą Oskar Nowak, Michał Skorupa i Kamil Bachewicz. Witamy na pokładzie!


Jesteśmy fizjoterapeutami z pasją i nieustannie dążymy do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Na co dzień dbamy o zdrowie i regenerację piłkarek ręcznych Elbląskiego Klubu Sportowego START, które reprezentują barwy naszego miasta na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, a od dzisiaj będziemy sprawować opiekę także nad piłkarzami Olimpii Elbląg. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za powierzone zaufanie i mamy nadzieję, że jest to początek bardzo fajnej przygody.

– powiedział Michał Skorupa.

 

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Izabeli Wdowiak, która po półtora roku żegna się z naszym klubem. Dziękujemy za Twoją pomoc i dbałość o dobrą kondycję zdrowotną naszych zawodników. Bramy Agrykola 8 będą dla Ciebie zawsze otwarte, do zobaczenia!