Menu Zamknij

Sprzedaż biletów na spotkanie z GKS Jastrzębie

Już jutro (czwartek, 1.06) ruszy sprzedaż biletów na niedzielny mecz z GKS Jastrzębie w ramach ostatniej, 34. kolejki eWinner 2. Ligi! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) w czwartek i w piątek w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w niedzielę od godziny 16:30 do ostatniego kibica w kasie biletowej przy ul. Agrykola (zakup biletów na trybunę A1) oraz w kasie klubowej (zakup biletów na trybuny A2 i VIP).
 
Pamiętajcie, że możecie nabyć bilety również drogą elektroniczną na stronie bilet.pax.pl

W przedsprzedaży bilety za dyszkę! Dla wszystkich!

W przedsprzedaży, która ruszy jutro o g. 15:00 mamy dla Was niespodziankę! Bilety na trybuny A1 i A2 możecie nabyć za jedyne 10zł! Przed nami ostatni mecz sezonu, zapełnijmy A8 i z głośnym dopingiem ponieśmy Związkowych do zwycięstwa! 
Promocja obowiązuje wyłącznie w przedsprzedaży: stacjonarnie w czwartek i piątek oraz online od czwartku do soboty!

Bilety:

W rundzie wiosennej istnieje co prawda możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów:

Ceny biletów w przedsprzedaży (ulgowe / normalne):

  • A1 i A2: 10
  • VIP: 50zł / 75zł

Ceny biletów w dniu meczu (ulgowe TYLKO do 18 lat / normalne):

  • A1 i A2: 20 zł / 30 zł
  • VIP: 100 zł
cover

Ulgi:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958).

Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – osoby kupujące bilet ulgowy w kasie, a nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczane.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Bilety będą wydawane tylko na trybunę A2. Roczniki obsługujące mecz czyli wyprowadzenie, podawanie piłek lub inne czynności wchodzą od toru Kalbar od ul. Kościuszki.

Sektory i bramy:

  • A1 – ul Agrykola (wyremontowana kasa)
  • A2 – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”) – z uwagi na planowaną obecność kibiców drużyny przyjezdnej
  • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).