Menu Zamknij

„Szczudi” od lipca zawodnikiem Olimpii!

Kolejnym wzmocnieniem kadry Olimpii będzie 22-letni Kacper Szczudliński. Rosły obrońca reprezentujący aktualnie barwy lidera 1 grupy III ligi, Pogoni Grodzisk Mazowiecki, przeniesie się do Związkowych po zakończeniu obecnego sezonu!

Kacper związał się z klubem 2-letnim kontraktem z opcją przedłużenia.

Ps. Jeżeli jeszcze nie wiecie – Kacper rozpoczął już strzelanie dla Żółto-biało-niebieskich! Na listę strzelców wpisał się w grudniowym sparingu z Arką! Szczudi, do zobaczenia w lipcu!

Bio:

Kacper Szczudliński to urodzony w 2000r. i mierzący ponad 190 cm wzrostu obrońca, mogący z powodzeniem występować również na pozycji defensywnego pomocnika. „Szczudi” to wychowanek Naki Olsztyn, które po 4. latach zamienił na młodzieżowe drużyny Wisły Płock, a wreszcie na jej rezerwy.

W sezonie 20/21 trafił do występującego wówczas w III lidze Huragana Morąg, dla którego rozegrał łącznie 31 spotkań notując jedno trafienie. Po udanym sezonie Huragan zamienił na występujące również na 4. poziomie rozgrywkowym Karkonosze Jelenia Góra, w których barwach wystąpił 23-krotnie.

Aktualny sezon rozgrywa w spadkowiczu z eWinner 2. Ligi, Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W obecnej kampanii pojawił się na boisku siedem razy co przełożyło się na 558′ gry.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: