Menu Zamknij

TRAMPKARZE TRIUMFUJĄ W ZALEGŁYM SPOTKANIU

Zespół Konrada Wasilewskiego wygrywa bardzo wysoko nad będącym wyżej w tabeli zespołem z Ełku. Do końca rundy jesiennej pozostały im już tylko dwa spotkania – na własnym terenie z Żuri Olsztyn (3.) oraz w Iławie z Małym Jeziorakiem (7.).

9:0 – 75′ – Maciej Kulig

Mecz, w którym przeważaliśmy od samego początku do końca. To my prowadziliśmy grę, a goście skupili się na defensywie. W pierwszej połowie graliśmy jednak zbyt niedokładnie, czasami za szybko, nie zawsze też podejmowaliśmy najlepsze decyzje. Mimo tego nasza przewaga była zdecydowana i trzykrotnie udaje nam się pokonać bramkarza Rony. W drugiej połowie przez 10 minut toczy się wyrównany pojedynek, jednak dwie kolejne bramki zamykają mecz. W tej części spotkania strzelamy ich w sumie 6 i ostatecznie wygrywamy 9:0.