Menu Zamknij

TWOJA REKLAMA W TVP


Już 30 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 18:15 w Elblągu czeka nas najciekawsze wydarzenie 6. kolejki piłkarskich rozgrywek eWINNER 2. Ligi. Na Agrykola 8 zmierzą się ze sobą Olimpia Elbląg oraz Motor Lublin, a „opakowaniem” tego widowiska zajmie się Telewizja Polska S.A.

W poprzednich sezonach już kilkakrotnie mieliśmy przyjemność gościć w Elblągu Telewizję Polską i dzięki niej udało się skumulować przed ekranami odbiorników łącznie ponad pół miliona użytkowników!

W związku z powyższym pojawia się teraz doskonała okazja na zareklamowanie usług Twojej firmy na bandach LED, które podczas zawodów będą ozdabiały Stadion Miejski w Elblągu, trafiając do setek tysięcy odbiorców w całym kraju i na świecie.

Bandy LED umożliwiają wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Chętnych nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: promocja@zksolimpia.pl oraz marketing@zksolimpia.pl

[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_slideshow”] [ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_slideshow”] [ngg src=”galleries” ids=”57″ display=”basic_slideshow”]