Menu Zamknij

„U ŁASUCHA” – NOWY CATERING NA A8

Nowa runda przyniesie ze sobą kilka zmian. Od teraz opiekę nad Państwa apetytem na meczach Olimpii sprawować będzie nowa firma cateringowa „U Łasucha”.

Podczas rundy wiosennej wasz głód zaspokajać będą nowe smaki. W menu pojawią się zawsze mile widziane na stadionach hot-dogi czy frytki oraz klasyki z grilla w postaci kiełbasek i karkówki. Nowości nie zabraknie także na stoisku VIP-owskim, gdzie swoje miejsce znajdą różne przekąski na ciepło i zimno. O potrzymanie ciepłej temperatury zadba gorąca zupa oraz na bieżąco uzupełniana kawa i herbata.  

Restauracja w swojej ofercie posiada także wszelkiego rodzaju pizze, pyszne naleśniki w wersji wytrawnej oraz na słodko, a także inne popularne produkty jak kebaby, rollo, 50-cio centymetrowe zapiekanki, burgery i frytki.

Nie wiemy jak Wy, ale my już teraz nie możemy doczekać się pierwszego meczu na Agrykola 8! Jeżeli chcecie sprawdzić jak smakują specjały od „Łasucha”, zapraszamy do lokalu mieszczącego się przy ul. Komeńskiego 1 lub zamawiajcie je do swoich domów za pomocą portalu pyszne.pl lub pod numerem telefonu 504-768-112.

Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować za współpracę restauracji „U Aktorów”, która do tej pory zajmowała się przygotowywaniem cateringu na meczach Olimpii Elbląg.