Menu Zamknij

Uważam, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

O zakończonym okresie przygotowawczym, atmosferze w szatni i gotowości do walki o ligowe punkty rozmawialiśmy z Adrianem Piekarskim – zapraszamy do lektury!


Adrian, okres przygotowawczy macie już za sobą – jak go oceniasz?

Za nami okres ciężkiej pracy, w którym pracowaliśmy nad wytrzymałością, wprowadzeniem nowych automatyzmów i zgraniem całego zespołu. Uważam, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty .

Liga startuje już za tydzień, czy jako drużyna czujecie się gotowi?

Ostatni sparing pokazał, że jesteśmy gotowi do pracy na wysokich obrotach. Teraz poświęcimy czas na aspekty dynamiki, aby to wyglądało jeszcze lepiej. Jestem przekonany, że na start sezonu będziemy gotowi i głodni zwycięstw.

Jak po tych kilku tygodniach oceniasz współpracę z nowym szkoleniowcem?

Szczerze mówiąc, na początku nie byłem przekonany do pomysłu trenera. Jednak z każdym kolejnym treningiem moje odczucia się zmieniały. Teraz ja i chłopaki widzimy, że to ma sens. Kupujemy ten pomysł i chcemy zrobić wszystko, aby przełożyć to na boisko i sprawić radość kibicom ofensywną piłką.

Jaka jest atmosfera w szatni przed pierwszym ligowy meczem?

Atmosfera jest bardzo fajna. Jest wielu nowych chłopaków, którzy są świadomi i chętni do rozwoju. Tworzy się bardzo fajny kolektyw.

Chciałbyś dodać coś od siebie przez pierwszym ligowym meczem z Górnikiem Polkowice?

Zapraszamy w imieniu całej drużyny na pierwszy mecz ligowy na A8. Chcemy pokazać, że od pierwszego meczu będzie widoczny nasz pomysł , zaangażowanie i ofensywna gra. Pokażemy, że warto nas wspierać i dopingować!


#Lato2022 | mecze sparingowe:

25.06 | Arka Gdynia 1:3 Olimpia Elbląg 
02.07 | Olimpia Elbląg 5:0 Sokół Ostróda
05.07 | Olimpia Elbląg 1:0 Olimpia Grudziądz
09.07 | Olimpia Elbląg 3:0 GKS Przodkowo


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: