Menu Zamknij

Wspaniały, radosny i sportowy Olimpijski Dzień Dziecka

Świetna zabawa, uśmiech na twarzach, masa atrakcji - tak w skrócie wyglądał Olimpijski Dzień Dziecka, który odbył się w sobotę (8 czerwca) na torze wrotkarsko – łyżwiarskim „Kalbar“.

Ciężko powiedzieć, która z atrakcji cieszyła się największym zainteresowaniem. Dmuchany tor “Kamikadze” był wręcz oblegany, tak samo jak Bubble Football Soccer, czyli odmiana piłki nożnej w dmuchanych kulach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się bramka celnościowa. Dzieciaki mogły sprawdzić czy potrafią idealnie kopnąć piłkę w wybrane otwory, co wcale takie proste nie było. 

Zorganizowano również stanowisko z wykwalifikowanymi animatorami, przy którym malowano twarze, odbywało się malowanie na streczu, można było zapleść warkocze, były zmywalne tatuaże i ogromne bańki mydlane. Dzieci mógłby także rywalizować i wyszaleć się grając w laserowego paintballa przygotowanego przez Fun Center Elbląg.

Swoje stanowiska przygotował oczywiście HADM Gramatowski, u którego animacji i atrakcji dla najmłodszych była masa. 

Na pikniku obecny był również Zarząd Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego, który zaprezentował konkurencję “laser run”, podkreślając przy okazji, że pięciobój nowoczesny można trenować w Klubie Sportowym Orlik.

Cieszymy się z zainteresowania i zapraszamy na kolejne sportowe inicjatywy. “Bo liczy się sport i dobra zabawa”.