Menu Zamknij

Wygraj ranking fanów – rusza aplikacja FanApp Olimpii Elbląg!

Rozpoczyna się nowy etap w interakcji między klubem a jego kibicami w ZKS Olimpii Elbląg, a kluczem do zwycięstwa jest aplikacja FanApp, która właśnie została uruchomiona.

Ta innowacyjna platforma, stworzona we współpracy z firmą Sportigio, oferuje nie tylko możliwość zbierania punktów i uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach, ale także otwiera drzwi do atrakcyjnych nagród, w tym kolacji z przedstawicielem drużyny i karnetów na kolejny sezon dla najlepszych w rankingu.

Dzięki FanApp kibice będą mieli niepowtarzalną okazję bliższego kontaktu z klubem oraz wpływu na jego działania, sprawiając, że współpraca między obiema stronami staje się jeszcze bardziej dynamiczna i satysfakcjonująca.

Jak dołączyć?

Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://zksolimpia.sportigio.com – po wejściu w link warto zainstalować aplikację – dodać do ekranu głównego, aby mieć do niej jak najszybszy dostęp:

Instrukcja na IOS [link]
https://webstories.link/preview/-N_sWzGdNA8rwVaMPxOD

Instrukcja Android: [link]
https://webstories.link/preview/-N_skoiq0fG-0Uevot9_

Zbieraj punkty do rankingu

Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności i zbierać punkty, należy założyć konto użytkownika. Zajmie to mniej niż 2 minuty, a pozwoli tworzyć swoją tożsamość i zdobywać kolejne osiągnięcia. Dzięki budowaniu bazy fanów klub będzie mógł lepiej wsłuchać się w głos kibiców i dopasować treści i działania do ich preferencji.

Kibic zdobywa punkty od samego początku za aktywny udział oraz wiedzę o klubie i ligowej piłce nożnej. W aplikacji regularnie będą pojawiać się quizy, mini-gry typu memo, ankiety, a przy okazji każdego meczu będzie można wziąć udział w typowaniu jego wyniku i przebiegu.

Wirtualna trybuna – wsparcie klubu

Podczas meczu kibice mogą również zasiąść na wirtualnej trybunie – ich profil pojawi się na ekranie aplikacji w wirtualnym sektorze. Można zdecydować się na zakup wirtualnej trybuny VIP za 5,90 zł, co będzie wyrazem wsparcia dla klubu, aplikacji i pozwala zdobyć dodatkowe punkty.

To świetna opcja dla kibiców, którzy nie mogą pojawić się na meczu, a chcą w jakiś sposób wesprzeć drużynę tego dnia. W trakcie sezonu pojawi się też opcja zakupu konta Premium, które pozwoli zasiadać na wirtualnej trybunie VIP w każdym meczu i uzyskać dodatkowe korzyści.

Kibice będą mogli też wybierać najlepszych ich zdaniem zawodników w głosowaniach, a również zgłaszać swoje pomysły na funkcjonowanie aplikacji lub społeczności kibiców.

Extra punkty za karnet

Do końca lutego fani, którzy zakupili karnet, mogą dostać bonusowe punkty na swoje konto – 50 za zwykły karnet, a 100 punktów za karnet VIP. Za zgromadzone przez kilka dni lutego punkty będzie można zgarnąć pierwsze nagrody, takie jak podwójne bilety VIP na kolejne mecze.

Co można wygrać?

Za ranking całego sezonu – czyli rundy wiosennej sezonu 2023/24 czekają najbardziej atrakcyjne nagrody, gdyż 3 pierwsze osoby otrzymają zaproszenie na kolację z przedstawicielem drużyny i karnety na następny sezon.

 

Nagrody czekają również w rankingach miesięcznych. Za każdy miesiąc w okresie marzec-czerwiec zwycięzca otrzyma koszulkę meczową, a drugie miejsce koszulkę treningową. Za miejsce na najniższym stopniu podium można otrzymać klubowy gadżet – niespodziankę.

Szczegółowe informacje i aplikacja: https://zksolimpia.sportigio.com

Sportigio to polska firma, specjalizująca się w rozwiązaniach online dla klubów sportowych, szczególnie w zakresie Fan Engagement. Kluby tworzą społeczność, której celem jest budowanie dwustronnych relacji pomiędzy klubem, kibicami i sponsorami.