Menu Zamknij

WYSOKA WYGRANA NA KONIEC PRZYGOTOWAŃ

Okres przygotowawczy drugiego zespołu Olimpii Elbląg dobiegł końca, a na horyzoncie czekają już rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski oraz forBET IV Ligi. Ostatnim sprawdzianem przed meczami o stawkę była potyczka z zespołem Błękitnych Stare Pole.

 

ZKS OLIMPIA II ELBLĄG 5:1 BŁĘKITNI STARE POLE

1:0 – Mateusz Gójski
2:0 – Piotr Zaleski
3:0 – Filip Jaźwiński
4:0 – Bartosz Mączkowski
4:1 – Sebastian Karlak
5:1 – Paweł Kazimierowski

I połowa: Lechowid – Kazimierowski, Perlejewski, Baranowski, K. Filipczyk – Szmukała, P. Mazurek, Kottlenga – Zaleski, Jaźwiński, Gójski

II połowa: Kosowski – Kukałowicz, K. Mazurek, Baranowski, Okuniewski – Łabecki, Czernis, Kottlenga (Szmukała) – Zaleski (Kazimierowski), Mączkowski, Gójski

Ciesze się, że ostatni sprawdzian przed ligą wypadł bardzo pozytywnie, jest to na pewno dobry prognostyk. Gra układała się po naszej myśli, dominowaliśmy nad przeciwnikiem, co najlepiej obrazuje końcowy rezultat. Teraz czeka nas mecz o stawkę w Wojewódzkim Pucharze Polski przeciwko Pamie Powodowo. Mam nadzieję, że stamtąd wrócimy w dobrych humorach i zapewnimy sobie udział w kolejnym etapie Pucharu.

– podsumował trener Karol Przybyła.

Wyniki sparingów:

ZKS Olimpia II Elbląg 3:0 Żuławy Nowy Dwór Gdański (Klasa okręgowa, grupa: Gdańsk II)
ZKS Olimpia II Elbląg 0:3 Zatoka Braniewo (forBET IV Liga)
ZKS Olimpia II Elbląg 1:3 Powiśle Dzierzgoń (IV Liga, grupa: Pomorska)
ZKS Olimpia II Elbląg 5:1 Błękitni Stare Pole (Klasa A, grupa: Gdańsk IV)

Mecz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się już jutro (25.07) o godzinie 17:00 na boisku w Powodowie. Przeciwnikiem drużyny Karola Przybyły będzie A-klasowa Pama. Pełny zestaw par znajduje się TUTAJ.

Ostateczny terminarz rundy jesiennej forBET IV Ligi w sezonie 2020/21 sprawdzisz TUTAJ.