Z OLIMPIĄ NA REMIS (SPARING #5)

Tym razem piłkarze Jacka Trzeciaka zmierzyli się na tle przeciwnika z ligowej tabeli. Dzisiaj na boisku w Świeciu Olimpia Elbląg zagrała ze swoją imienniczką z Grudziądza, a pojedynek ten nie wyłonił zwycięzcy i zakończył się remisem 1:1. Wynik meczu otworzył wracający po kontuzji Michał Kiełtyka, lecz gospodarze zdołali doprowadzić do remisu za sprawą gola Michała Graczyka.

Był to dość wyrównany pojedynek. W pierwszej odsłonie piłkarze Olimpii mieli dwie dogodne okazje do zdobycia bramki, lecz najpierw piłkę nad bramką przeniósł Janusz Surdykowski, a potem Marcin Bawolik zdecydował się podzielić futbolówką w sytuacji, gdy lepszym rozwiązaniem było pokusić się o strzał.

Po upływie pięciu minut od rozpoczęcia drugiej połowy wynik meczu otworzył Michał Kiełtyka, który dośrodkowanie z rzutu rożnego Sebastiana Kamińskiego zamienił na gola. Niestety gospodarze zdołali doprowadzić do remisu za sprawą trafienia Michała Graczyka i finalnie spotkanie zakończyło się remisem.

Sparing #5

BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ ŚWIECIE
piątek, 12 luty, godzina 12:00

GKS Olimpia Grudziądz 1:1 (0:0) ZKS Olimpia Elbląg

0:1 – Michał Kiełtyka (50min)
1:1 – Michał Graczyk (68min)

Olimpia Elbląg: Andrzej Witan – Michał Kiełtyka, Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Tomasz Sedlewski – Sebastian Kamiński, Klaudiusz Krasa, Patryk Burzyński, Dawid Jabłoński, Marcin Bawolik – Janusz Surdykowski

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Paweł Rutkowski, Łukasz Sarnowski, Paweł Kazimierowski, Wojciech Zyska, Michał Ressel, Oskar Kordykiewicz, Orest Tkachuk