Menu Zamknij

Z POGONIĄ RAZ JESZCZE

Minęło kilka dni, a Olimpia Elbląg ponownie będzie mierzyć się z Pogonią Siedlce, lecz tym razem stawką spotkania będą ligowe punkty. Obie ekipy zajmują miejsca w środkowej części tabeli, a także mają identyczny bilans zwycięstw, remisów oraz porażek, zatem zapowiada to bardzo interesujące widowisko. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszmy o godzinie 17:30.

Siedlczanie nowy sezon rozpoczęli od remisu na stadionie Ruchu Chorzów, a także porażki na swoim obiekcie z aktualnym liderem tabeli Stalą Rzeszów. Dopiero w poprzedniej kolejce udało im się wrócić na właściwe tory, jednak i wtedy nie obyło się bez komplikacji. Po pierwszych 45 minutach przegrywali 1:0 na stadionie Hutnika Kraków, lecz po powrocie z szatni odmienili losy meczu i po golach Marcina Kozłowskiego, Macieja Górskiego i Cezarego Demianiuka wywieźli z Suchych Stawów komplet punktów.

Zawody poprowadzi arbiter Łukasz Karski ze Słupska, a asystować na liniach będą Dariusz Bohonos oraz Artur Zakrzewski. Sędzią technicznym będzie Wojciech Krztoń.


UWAGA! Każda trybuna ma przypisaną bramę wejściową, a otwarcie bram stadionu odbywa się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

  • A1 oraz B3 – ul. Agrykola
  • A2 – ul. Wspólna
  • VIP – ul. Kościuszki (hala MOS)

4. kolejka, ewinner 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (9.) vs Pogoń Siedlce (10.)

środa, 18 sierpnia, godzina 17:30
Stadion Miejski, ul. agrykola 8


Transmisję obejrzysz w mobilnej aplikacji eWinner (bezpłatna) oraz dzięki platformie SPORTIZE (mobilna aplikacja i strona www / miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi).


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: