Menu Zamknij

ZACZYNAMY PRZYGODĘ Z PUCHAREM

Odłóżmy na moment zmagania na płaszczyźnie ligowej i skoncentrujmy się na Pucharze Polski. Już jutro (06.08) rozpoczniemy przygodę w pucharach, a pierwszą przeszkodą będzie dobrze nam znany klub z Rybnika.

Podczas poprzedniej kampanii Pucharu Polski nie mieliśmy zbyt wiele okazji na pokazanie się z dobrej strony. W zasadzie szansa była jedna. Wtedy rozgrywki rozpoczęliśmy od I rundy i na niej poprzestaliśmy. Na A8 gościliśmy Śląsk Wrocław, który strzelił nam trzy gole i nie dopuścił do straty ani jednego, a z dubletu cieszył się Arkadiusz Piech. Teraz sytuacja jest zgoła inna.

Drużyny, które zajęły miejsca 11-18 w sezonie 18/19 rozpoczynają rozgrywki pucharowe od rundy wstępnej. Do tego grona należy m.in. Olimpia Elbląg oraz ROW 1964 Rybnik i to właśnie te dwa zespoły trafiły na siebie podczas losowania par.

Ostatni pojedynek (20.10.18) na naszym stadionie z drużyną ROW-u zakończył się bezbramkowym remisem, a Związkowi mimo zdobycia punktu nadal okupowali strefę spadkową. Był to również czwarty mecz pod wodzą Adama Noconia.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jutrzejszy (06.08) mecz, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8.

Bilety możesz nabyć w przedsprzedaży w kasach budynku klubu od 10:00 do 17:00 lub kupić je bez wychodzenia z domu dzięki www.bilet.pax.pl. Przedsprzedaż internetowa potrwa do końca dnia.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

ŁUK – 10zł
A1/A2 – 15zł
VIP – 60zł

W dniu meczu wejście na stadion będzie dostępne tylko od strony ul. Agrykola. Otwarcie kasy o 17:30