Menu Zamknij

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ NA ANTENIE TVP SPORT!

Najbliższe spotkanie przy Agrykola 8 (tj. wtorek, 29 września, godzina 20:30) z udziałem Olimpii Elbląg oraz Sokoła Ostróda będziecie mogli śledzić na otwartym kanale TVP Sport oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej TVP Stream. Wobec tego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę reklamy na bandach LED, która trafi do setek tysięcy odbiorców w całym kraju.


W poprzednim sezonie gościliśmy stację TVP podczas meczów przeciwko Zniczowi Pruszków, Górnikowi Łęczna oraz Stali Rzeszów, które to łącznie skumulowały przed ekranami odbiorników pół miliona użytkowników! Reklama na bandach LED umożliwia wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Najbliższe starcie Olimpii z Sokołem będzie podszyte derbami województwa warmińsko-mazurskiego, którego już wiele lat nie mieliśmy okazji oglądać podczas meczów na szczeblu piłkarskiej 2. Ligi. Ranga oraz zainteresowanie meczem wzrasta z dnia na dzień, zatem nie mamy zmartwień o emocje, które będą towarzyszyć podczas spotkania.

W celu uzyskania szczegółów dot. oferty serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do kontaktu pod adresem mailowym:

promocja@zksolimpia.pl

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁY BANDY PODCZAS OSTATNICH WIZYT STACJI TVP:

[ngg src=”galleries” ids=”56″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]