Menu Zamknij

PODTRZYMAĆ DOBRĄ PASSĘ

fot. Olimpia Elbląg

Październik, to póki co bardzo udany miesiąc w wykonaniu Związkowych. Drużyna Tomasza Grzegorczyka w dwóch rozegranych meczach zdobyła komplet punktów i teraz staje przed okazją kontynuacji tej dobrej passy. Jednakże zadanie łatwe nie będzie, gdyż 13. kolejka wiąże się z wizytą w Pruszkowie, a tam czeka głodny punktów zespół Znicza.Prowadzony przez trenera Mariusza Misiurę Znicz Pruszków zajmuje 15. miejsce w tabeli EWINNER 2. Ligi i tym samym otwiera „czerwoną strefę”. Trzeba jednak zauważyć, że na tym etapie sezonu panuje duży ścisk, a odległości pomiędzy praktycznie wszystkimi zespołami są bardzo nieduże, dlatego awet jeden zdobyty punkt może zaważyć o opuszczeniu strefy spadkowej.

Piłkarze z Pruszkowa nie najlepiej radzą sobie przed własną publicznością i do tej pory tylko raz udało im się zwyciężyć na swoim obiekcie. Ponadto dwukrotnie dzielili się punktami z rywalem i trzykrotnie schodzili do szatni w roli pokonanych. Dla porównania grając mecze na wyjeździe skompletowali 8 punktów zdobywając 9 bramek i jest to wynik lepszy od chociażby dyspozycji 8. w tabeli Raduni Stężycy, która dotychczas na stadionach przeciwnika trafiała do siatki tylko 5-krotnie.

Zawody poprowadzi Marcin Szrek z Kielc, a asystować na liniach będą Radosław Wąsik oraz Dominik Wrona. Sędzią techniczną będzie Anna Adamska.


13. kolejka, ewinner 2. liga

MKS Znicz Pruszków (15.) vs ZKS Olimpia Elbląg (4.)

piątek, 15 października, godzina 18:00
Stadion znicza, ul. bohaterów warszawy 4

 

Transmisję obejrzysz w mobilnej aplikacji eWinner (bezpłatna) oraz dzięki platformie SPORTIZE (mobilna aplikacja i strona www / miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi).


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: